Alcoholverstrekking in kapsalon

Vraag

Bij een kapsalon wordt aan de bezoekers een wijntje aangeboden. Wat kan ik als toezichthouder ten laste leggen?

Antwoord

De kapsalon kan nooit een Drank- en Horecavergunning krijgen, i.v.m. de dienstverlening die in de kapsalon plaats vindt. Derhalve is het ontbreken van een vergunning niet aan de orde. Wel wordt in de kapsalon in strijd gehandeld met artikel 25, tweede lid van de Drank- en Horecawet.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van