Bestuursreglement in inrichting

Vraag

Als het bestuursreglement niet in de inrichting aanwezig is, is er dan sprake van een overtreding waartegen handhavend kan worden opgetreden?

Antwoord

Ja, er is dan sprake van een overtreding van artikel 9, vierde lid. In artikel 44a, eerste lid is bepaalt dat de burgemeester een bestuurlijke boete kan opleggen bij overtreding van artikel 9 vierde lid.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van