Boeterapport en inrichtingseisen

Vraag

Kan de toezichthouder een boeterapport opmaken indien de inrichting niet langer aan de inrichtingseisen voldoet?

Antwoord

Nee, indien er niet langer aan de inrichtingseisen wordt voldaan moet op basis van artikel 31, eerste lid onder b de vergunning worden ingetrokken.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van