Partyboot

Vraag

Valt een partyboot onder de uitzondering genoemd in artikel 1, derde lid onder a?

Antwoord

Een permanent aangemeerde boot valt niet onder de uitzondering genoemd in artikel 1, derde lid. Indien een passagiersschip van april tot oktober voor vakantiereizen wordt gebruikt en van oktober tot april aan de wal ligt, zou het voor de laatste periode als “een permanent aan de wal gemeerd schip” kunnen worden aangemerkt. In dat geval  is hier een DHW-vergunning vereist.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van