Procedure wijziging leidinggevende bij paracommerciele instelling

Vraag

Is bij afgifte van het aanhangsel naar aanleiding van de wijziging van leidinggevenden afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht van toepassing?

Antwoord

Nee, bij de afgifte van het aanhangsel op grond van artikel 3 voor het horecabedrijf aan een paracommerciële rechtspersoon is afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht niet van toepassing.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van