Rookruimte als horecalokaal

Vraag

Moet de rookruimte als horecalokaliteit op de Drank- en Horecawetvergunning worden geplaatst?

Antwoord

Ja, als er in de rookruimte alcoholhoudende dranken worden genuttigd, moet deze rookruimte als horecalokaliteit op de Drank- en Horecawetvergunning  worden vermeld en moet deze aan de inrichtingseisen voldoen. Volgens artikel 25, tweede lid is het namelijk verboden om in een voor het publiek geopende ruimte, anders dan in de rechtmatige uitoefening van het horecabedrijf, toe te laten dat daar alcoholhoudende drank wordt genuttigd.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van