Strafbaarstelling in verordening

Vraag

Moet de gemeente in de verordening ook een strafbaarheidstelling opnemen?

Antwoord

Nee, dit is niet nodig. In artikel 44a, eerste lid is reeds bepaald dat de burgemeester een bestuurlijke boete kan opleggen bij overtreding van het in de verordening bepaalde.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van