Waarneming alcoholverstrekking

Vraag

Moet je voor het optreden op basis van artikel 12 de verstrekking daadwerkelijk zien?

Antwoord

Ja, alleen als je de daadwerkelijke verstrekking ziet, kun je artikel 12 ten laste leggen.

Posted in: Veelgestelde vragen

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmail

een initiatief van